Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
  • :
  • :

Toast – tost me kos grek dhe fruta

IMG_9165

Sa bukur është të fillosh ditën më një mëngjes të shkëlqyer si ky i sotmi.

Perberesit 0

 

 

disa feta bukë integrale

kos grek

fruta sipas dëshirës (të miat  luleshtrydhe dhe manaferra)

mjaltë

Pergatitja

 

 

Thekni paksa fetat e bukës dhe lyjini me kos. Sipër vendosni frutat e prera në feta dhe shtoni pak mjaltë. Sju ngelet gjë tjetër vetëm ti shijoni 😛

IMG_9166

Mëngjes të mbarë 🙂