Search
E enjte 19 Tetor 2017
  • :
  • :

Ju Prezantoj me thesarin tim…Kitty

kitty

 

 

 

Ky eshte ajo “gjeja” qe quhet pasterti e vertet.Eshte e vetmja gje qe me do dhe e dua pa kushte.Nje qenie kaq e vogel qe ta mbushe shpirtin me nje dashuri te paster dhe te pafunde.Eshte e habiteshme lidhja qe krijohet dhe te duket sikur çdo levizje tenden e kupton pa fjale.Po ju le me nje kolazh fotosh qe nga dita qe e kam marre ne shtepi kete krijes e deri tani.