Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

Fashion Food inspiruar nga D&G #tropicoitaliano – Pasta al pomodoro aka Makrona me domate

43CF0CA7-49F6-485B-8FBC-C4B46ACD6BA7

Ka qënë ndoshta koleksioni më i bukur që pamë  sezonin që shkoi në pasarel, të paktën për njohuri e mia rreth modës dhe shijeve personale natyrishtë. Të gjitha veshjet e inspirura nga dieta mesdhetare italine, e natyrishte unë zgjodha atë që Italine e përfaqëson më mirë por dhe ndër receta e mia të preferuara.

Për recetën ndiqni  linkun ndërkohë shijoni këtë pasarel ushqimi.

 

It was my favorite collection of the last seasons. The excellence of the Mediterranean diet in the catwalks, and so I could not be inspired at the plate for the excellence. Pasta with tomato sauce.

For the recipe you follow the link in the meantime enjoy the Fashion Food show.

 

Vlersoni Receten
1
2
3
4
5
Vlerso
     
Anullo

Vlersoni Receten

Vleresimi Mesatar:  
 0 Vleresime