Search
E martë 19 Shtator 2017
  • :
  • :

Uji i aromantizuar detoks me luleshtrydhe

IMG_9787

Siç jua kam shpjegur dhe në postimi e ujit detoks sot po sjell një tjetër variant të tij.

Për 1 lt. duhet 5-6 luleshtrydhe

1 limon

mëndër dhe borzilok

Pritini luleshrydhet dhe limonin në feta, vendosini në një kavanoz ku do të shtoni ujë, mëndrën dhe borzilokun. Lërini në frigorifer të pushoj dhe të ftohet pastaj konsumojeni.

 

IMG_9776

Ju bëftë mirë 🙂