Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

Throwback Maldive

DSCN9079

Ndër udhëtimet  më të bukura i kam bërë kur nuk kam pasur blogun , me von isha aq e zënë duke krijuar receta sa harroja ti vendosja foto. Maldivet skan nevojë për fjalë. Vizituam dhe disa ishuj përrethe dhe një ndër tyre dhe ishullin e peshkatarëve, nje ishull i varfër ku ajo që më bëri shumë përshtypje ështe shkolla. I kam bërë dhe disa foto klasës për të parë mjerimin në gjithë atë parajsë.

Po ju lë të shijoni fotot, shihemi në horizonte të reja 🙂

 

Vlersoni Receten
1
2
3
4
5
Vlerso
     
Anullo

Vlersoni Receten

Vleresimi Mesatar:  
 0 Vleresime