Search
E enjte 21 Shtator 2017
  • :
  • :

tag:, ,

IMG_4745

Smoothie me banane dhe qumësht soje

  Smoothie-t janë ide e mirë për të nisur mëngjesin. Receta e sotme është fare e thjeshtë, ju duhen vetëm këto përbërës...

C757C702-C074-4C60-BC01-0E23D9F5E554

Fashion food inspiruar nga Malvina Seferi – Ice cream smoothie

Nëse nuk e njihni po ju prezantoj me Malvina Seferin një modele shqiptare shumë e talentuar e bazuar në Itali. Malvina ka marr pjes në...

Botega Veneta by @addasall

Fashion Food inspiruar nga Bottega Veneta – Smoothie jeshil

Një inspirim shumë i shëndetshëm  nga Bottega Veneta. Unë e adhuroj këtë fustan, i lehtë, i freskët dhe me ngjyra kaq të ëmbla....

IMG_1761

Smoothie me panxhar dhe fruta të thara për mëngjes

Një tas plot vitamina dhe energji për mengjesin tonë. Mjafton të keni dëshirën për ta përgatitur në moment.       2...

IMG_1511

Smoothie jeshil

  Një recet e thjeshtë për një pije shumë energjike dhe plot vitamina.        1 mollë jeshile 2 kivi 1 dardhë 1...

IMG_5127

Fashion Food inspiruar nga Kristina Neranxi – Smoothie me kos dhe kumbulla të ëmbla

Kristinën e njoha fal instagramit. Duhet të më ndjeni, unë kam shumë kohë e ikur jashtë Shqipërie dhe shumë personazhe apo blogger...

IMG_6587

Smoothie me mjedër

Tendeca e re e të bërit mëngjes ose për ti konsumuar mbasditeve sidomos tani në ditët e nxehta të veres.Smoothies (smuthiis) sjanë...