Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
  • :
  • :

tag:, ,

ee9fe99ab3dfab6900ab4a927c15deca

Mëngjes Valentini

  Po mendohesha shumë këtë vitë se çfarë mund  të oraginozoja unë për festën Valentinit bashkshortit tim.  E meqë në...

IMG_4617

Valentine Cake – Tortë çokollate me lajthi dhe arrë kokosi

Nuk ka se si mos të fillonte muaji shkurt muaji i dashuris me një tortë kaq afrozodiake. E mbushur plot me çokollatë një ekplozim...

Picnic

Love is in the Air – Një Valentin ndryshe

Kur keni kohë me patnerin shumë gjëra duken të përsëritura, gati gati të bezdishme. Unë jam një ndër to, disa festa  më pëlqen...

4-ideas-for-a-romantic-dinner-at-home

Shtoi më shumë dashuri…

Për mendimin tim nuk ka gjë më të bukur se të përgatisësh darkën e Shën Valentinit për të dashurin e zemrës në shtëpi sidomos...

IMG_9251

Torta Red Velvet

Receta të panumërta ekzistojnë të kësaj torte dhe une kam provuar shumë sipas atyre që shihja në internet. Rezultati ka qën i...