Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
  • :
  • :

tag:,

capelli500-400x250

Maskë flokësh me fenugrek

Është e 4 herë që e përgatis këtë maskë dhe dua të them që më pëlqen. Shërben si një balsam natyral për flokët,i rrit dhe i...

avokado dhe banane

Maskë flokësh me avokado dhe banane

Kam kohë që po e testoj këtë maskë dhe më në fund erdhi dita që t’jua shkruaj receten. Është kopja e maskës së lush që...

1654730_647707225290021_1810160644_o

Maskë për flokë të yndyrshëm

Flokët e yndyrshëm jan delikat dhe si pasoj dhe lëkura e skalpit. Ka një sër faktorësh që sjellin flokë të yndyrshëm dhe te ata...

cream-hair-spa-1

Mask Flokesh ne kushtet e shtepise me mjalte per floke te thate

Motivi qe mjalti funksionon mbi floke dhe mbi demtimet e mundshme te tyre eshte pikerisht sepse atij i atribuohen vetit ne rindertim qe...