Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
  • :
  • :

tag:, ,

IMG_9729

Ti je një Luledielli

  Luledielli lëshon dritë, e ndjek dritën hap pas hapi dhe var kokën kur ajo largohet për tu riçelur përsëri kur drita...

kitty

Ju Prezantoj me thesarin tim…Kitty

      Ky eshte ajo “gjeja” qe quhet pasterti e vertet.Eshte e vetmja gje qe me do dhe e dua pa kushte.Nje qenie...