Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

tag:,

IMG_5601

Produktet e reja nga Honeybee Albania

  Ashtu siç ju kam folur në këtë postim për produktet Irxhanës sot dua tju prezantoj me dy produktet të reja të bëra enkas...

IMG_3822

Produktet që sduhet të mungojnë në çanten tonë të plazhit 

Për disa nga produktet e biofficina toscana ju kam folur në këtë postim, sot dua tju them me bindje  e plot që kjo linjë sduhet të...

13116484_1025250917569555_1467857339110684647_o

Honeybee Albania

Irxhana është  një kimiste e re me pasionin për natyrën, të shëndetshmen dhe çdo gjë bio e naturale që na rrethon. Nga duart e...

11998949_1633140540296384_7336494666104579840_n

Vaji i kokosit nga @bimorealbania

Kjo në faktë është një review për këtë vaj i cili mu ofrua nga Bimore Albania  për ta provuar. Së pari para se të lexoni këtë...

IMG_6930

Të reja në raftin tim – Produkte bio, pjesa e dytë

Produktet në foto i kam blerë para 5 muajsh dhe para se të flisja për to doja ti testoja mirë e mirë dhe kam ngelur shumë e...

IMG_0262

Linja bio e ” I Provenzali”

Bëhet fjalë për dy produkte me INCI të mirë që kjo linjë ka hedhur në treg dhe unë i kam provuar . Kan një arom të përkryer që...

IMG_0007.JPG

Produktet e fytyrës pa të cilat nuk jetoj dot

Jam kthyer në një maniake me këto gjërat bio e di por skam cbëj. Një herë të mësohesh me të mirën nuk kthehesh dot më mbrapsh....

phyto creme

Phyto- Energjia e natyrës

Sloganin e  kan të saktë ashtu siç janë në të vërtet të gjitha këto produkte të Phyto. Jo për ti bërë reklam dhe pse kur i...

IMG_6182

Produkte bio për fytyrën -pjesa e parë

Unë nuk e përdor shumë make- up sidomos kremin pudër. Jo se kam gjë kudra atyre që lyhen por fal Zotit dhe kujdesit të përditshëm...