Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
  • :
  • :

tag:, , , , ,

IMG_4472

Fileto koce me kuinoa shumëngjyrëshe dhe perime

  Një vaktë komplet me omega 3, proteina dhe fibra vegjetale, vitamina dhe çdo të mirë tjetër mbanë kjo pjatë. Pak komplekse...

IMG_0467

Fileto koce me presh dhe finok të tiganisur

Është një recet e thjesht që përgatitet dhe kur skeni shumë kohë. Mjafton që të merrni fileto e prera të gatëshme nga...