Search
E enjte 21 Shtator 2017
  • :
  • :

tag:, ,

IMG_2969

Çaj pjeshke

Një pije e shijshme për të freskuar ditët e nxehta. Komplet natural dhe i përshtaçëm edhe për fëmijët.       1 kg...

IMG_4549

Çaj i ftohtë me mana kineze

Manat kineze janë antioksidanti më i mirë që ekziston. Përveç kësaj ato përmbajnë një sërë vetish të tjera si antiiflamatore,...