Search
E enjte 21 Shtator 2017
  • :
  • :

Smoothie me banane dhe qumësht soje

IMG_4745

 

Smoothie-t janë ide e mirë për të nisur mëngjesin. Receta e sotme është fare e thjeshtë, ju duhen vetëm këto përbërës për 1 person.

Gjysëm banane

Gjysëm molle

Gjysëm gote me qumësht soje

3 kubikë akull

Në mikserin e gjatë të përshtaçëm për smoothie  i bluan të gjithë përbërësit. Një të pluhurosur me kanell sipër sipas dëshirës dhe ja ku keni një pije energjike për të përballuar mirë ditën.