Search
E martë 19 Shtator 2017
  • :
  • :

Salca me Borzilok

IMG_6409IMG_6408

Kjo salce eshte ideale per te shoqeruar peshk dhe mishrat e ndryshem por dhe si konponent shtes dhe dekorativ

PERBERSIT:

Borzilok

2 Hudhra

5-7 lug vaj ulliri

Krip sa na mjafton

PERGATITJA:

Grini te gjith perbersit ne nje mikser deri sa te perfitoni ne salce paksa kremoze.

 

 

IMG_6409