Search
E enjte 21 Shtator 2017
  • :
  • :

Martini Royale

IMG_8314

Perberesit 0

 

1 pjesë martini i bardhë

1 pjesë verë e bardhë e thatë

5-6 kubike akull

dy feta lime

disa flet mëndër

Pergatitja

 

 

 

Në një gotë servirje vendosni akullin,fletët e mendrës dhe fetat e lime-it.Shtoni martinin dhe verën e bardhë.Përzijeni me delikastes dhe shërbejeni me antipasta.

IMG_8313

 

Ju bëftë mirë 🙂