Search
E martë 19 Shtator 2017
 • :
 • :

Ju prezantoj kuzhinën time

ju prezantoje me kuzhinen time

 

 

Ky është “laboratori“im nga ky dalin ato pjatat që  ju pëlqeni aq shumë.Një ndjekese më pati shkrujatur dikur “më vjen të haj ekranin sa herë që e ti poston ndonjë recet”

Këtu kuzhinën po e shikoni në ditën e saj më të mire e regullt e dhe çdo gjë në vendin e vetë dhe rallë here ndodhë kjo sepse te unë vetëm gatuhet…..dhe në këtë momente po te shikoni me kujdes furrën po piqet një bukë integrale.

Eshtë e vogël por ambjenti i shtëpis nuk më lejon një më të madhe se kjo.Mezi po pres të trasferohem dhe ë realizoje kuzhinën e ëdrrave të mija në stilin e një chefi kuzhine.Gjithmone kam qen e apasionuar mbas gatimit por as vete nuk e dija që me kalimin e viteve do më pëlqente kaq shumë .Ta dija se do më ndodhte kështu nuk do kisha harxhuar vitet e mija të studioja diçka qe sdo punoja kurrë.Por kshu ndodhë gjithmonë apo jo?

E shkruajta këtë postë për tju nxitur sadopak për një nisëm që nisa në facebook për amvisat që më ndjekin duke dërguar  foto e ambjentit të tyre të gatimit dhe të krijojë  një albumë të veçantë pikerishte me këtë titull “Ju prezantojë kuzhinën time”

Shpresojë tju pëlqeje kjo inisiativë

IMG_6446

 
 • Emma Lulu

  Hellooooo adda, shum e lezetshme guzhina, tashme po mendoja te beja nje post per guzhinen time, me behet qefi qe zbulova blogun tend me plq shume, perqfime lulu.

  • Pershendetje Lulu.Te falenderoj per Kuzhinen por eshte teper e vogel.Mirepres foto e tua nese ke deshire ti vendos ne albumin qe kam hapur ne faqen time ne FB.Kisses

   • Emma Lulu

    flm e face booku fatkeqsisht nuk eshte miku im, aq me shume publikimet ne te, nqs ke account flickr e deshiron te shikosh fotot e mia, je e mire pritur.

    me plq fotot e tua ke krijuar nje impero.