Search
E enjte 21 Shtator 2017
  • :
  • :

Fashion Food inspiruar nga Zuhair Murad- Donuts roz me sheqerka

 

Fashion Food 1

Golden Globes personlishtë më pëlqen shumë dhe isnpirimin e kam marr pikërishte nga stilisti im i preferuar i fustaneve Zuhair Murad me krijimin e tij për aktoren britanike Lily Collins. Donuts-i këte radhë ishte me ngjyrën roz  dhe me sheqerka sipër. 

Roza ishte ngjyra me in këtë sezonë që kaluam dhe unë s’kisha si mos ta sillja në krijimet e mia Fashion Food. Receten e gjeni në këtë postim,

Për dekorimin, mjafton që recetës këtu, ti shtoni te sheqeri pluhur 1 pikë ngjyrues ushqimor për ta bër roz dhe ta dekoroni me sheqerkat tipike për dekorimin e ëmbëlsirave për fëmij.

 

 

For the recipe, must follow this link.