Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

Fashion Food Inspiruar nga Gucci SS17- Sallatë e freskët me djathë dhe domate

EEDC1F0A-99A0-401E-AFA6-13297E524C65

Dhe këtë vitë sfilata e Guccit për sezonin që vjen ishte një dashuri, dhe inspirimi im për t’ju përshtatur kësaj veshje  është një sallatë e freskët me djathë të bardhë, domate të vogla, mëndër e freskët dhe vaj ulliri.

Një pjatë e thjeshtë me përbërës lokal për t’ju përshtatur në ngjyra kësaj veshje.

 

 

Fashion Food inspired by Gucci SS17 – Feta, cherry tomatoes and mint

Also for the new season Gucci show was love at first sight. For this outfit into Gucci runway SS17 I was inspired by a salad with feta cheese, tomatoes, mint and extra virgin olive oil. Simple, fresh and very tasty.