Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
  • :
  • :

Fashion Food inspiruar nga Ferragamo – Biskotat kallamë sheqeri të kuq

7C497BE2-F49B-416D-9559-6414CB8A4C19

A ka më bukur të inspirohesh nga ky koleksion i Ferragamos dhe të  krijosh për rastin këto biskota që varen në pemë. Pak vonë për postimin por biskotave si thuhet kurrë jo.

Recetën për to e gjeni në këtë postim mjaftonë të ndiqni këshillat për brunim me ngjyrën të kuqe.

 

 
  • Rina

    Si mund te jesh kaq kreative me ushqimin, pergezime