Search
E mërkurë 18 Tetor 2017
 • :
 • :

Fashion Food inspiruar nga Ferragamo – Biskotat kallamë sheqeri me kakao

AD680A59-1719-496B-855F-80F732FD2961

 

Edhe këto biskota një trinbutë për Ferragamo-n dhe koleksioni e tij “all stripes” një dashuri, stil minimal dhe tepër modern.

Biskotat janë të bëra me nje brume frolla me kakao, receten e të cilit e gjeni duke ndjekur linkun këtu. Mjaftonë të ndiqni recetën e brumit me kakako.
 • Sonja

  Artiste je ☺

 • Sinela

  Art me vete kjo kategori

 • Arberie

  Nje mrekulli

 • Ana

  Mrekulli

 • Anila

  Loveeeee