Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Hyrje

IMG_2483

Terra Madre Balkans

Një udhëtim kulinar përmes traditës ky festival që promovon çdo artizan që ka dëshirën të ekspozoj punën e tijë. Këto ditë u...

juice

Kura detoks

Ashtu siç e dini këto ditë bëra kurën detoks për të pastruar trupin nga toksinat dhe ushqimet dimërore. Në të vërtet kura detoks...

Picnic

Love is in the Air – Një Valentin ndryshe

Kur keni kohë me patnerin shumë gjëra duken të përsëritura, gati gati të bezdishme. Unë jam një ndër to, disa festa  më pëlqen...

IMG_0777

Të promovojmë talentet tona- Produkte natyrale “handmade” nga Denisa

Me Denisën dhe produktet e saj të bëra me dorë u njoha fare rastësishtë, një ndjekse e imja  prej disa disa kohësh dhe duke ditur...

11204409_934384519989529_9050826336762503391_n

Ike 2015…

Ja tek jemi në ditët e fundit të 2015… dikush po mbyll hesapet me të shkuarën për të filluar një jetë të re, dikush ka...

vegetariani

Menu vegjetariane

  Dhe që ju vegjetarianët mos më akuzoni që ju lë mbas dore këtu po ju jap disa ide për menun tuaj për festat.  Pjata të...

IMG_1076

Mirë se erdhe 2016!

  Si çdo fundëviti dhe këtë postim të fundit po ju lë me përmbledhjen time të sygjerimeve për pjata që do ju duhen për...

giusta alimentazione

Regjimi im ushqimor

  Ështe një postim që gjithmon kam dashur ta bëj por ajo që më shtyu më shumë ishte një shoqe e cila më tha pse nuk shkruan...

Expo Milano 2015…. dhe Shqipëria

    Unë mezi po e prisja Expo-n dhe mbi të gjitha mezi po prisja një përfaqësim të denjë të vendit ton në të. Por që...