Search
E enjte 19 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Hyrje

16142335_1231380680289910_8875869016458323961_n

Ushqimet shoqëruese për verërat sipas llojit!

Udhëtimi në botën e veres  nuk mbaron sepse gjithmon ka dicka për të mësuar dhe për t’u thënë ndaj dhe ne po e vazhdojmë...

17632437_1136743956448643_1598082115650039181_o

Bukë, Kripë, Zemër dhe zemra e madhe e Stelës për vendlindjen

Stelën e kam njohur rastësishte tek blinte librin tim online dhe merreshim vesh për detajet e dërges. Adresa që më dha më kurjozoi...

IMG_9729

Ti je një Luledielli

  Luledielli lëshon dritë, e ndjek dritën hap pas hapi dhe var kokën kur ajo largohet për tu riçelur përsëri kur drita...

IMG_2003

Love is…

  Love is… Gjatë gjithë ditës ju kam vëne foto se çfarë është dashuria në të vërtet për mua. Si një njeri që ka...

ee9fe99ab3dfab6900ab4a927c15deca

Mëngjes Valentini

  Po mendohesha shumë këtë vitë se çfarë mund  të oraginozoja unë për festën Valentinit bashkshortit tim.  E meqë në...

detox2

Detoksi im

  Ashtu siç jua premtova detoksin këtë rradhë do e mbajmë për 10 ditë, dhe jeni të ftuara të gjitha dhe ju që nuk jua merr...

IMG_4272

Për festa falni dashuri…jo dhurata komerçale

Këto janë festat që na lejonë të shprehim të gjithë mirnjohjen tonë, dashurinë dhe ti tregojm personave që duam sa vlerë kan ata...

15181150_1181209015307077_355027268813345171_n

Gilmore Girls, Rikthimi

Mbas 10 vjet pritje, parë e stër pare të 7 episodet krijuesit e tyre vendosin ta sjellin përseri. Kisha planifikuar 1 muaj më  parë...

Closed

#summermoodon

Po bëj gati valixhen për të nisur dhe këtë verë anventuren time të re . E lumtur për arritjen dhe destinacionin që kam zgjedhur....