Search
E martë 19 Shtator 2017
  • :
  • :

categoria:Fluturime shpirtërore

torce-processi-streghe

Fluturime Shpirtërore 15

        Fshesaaa !!! Më duhet fshesa ! Të pastroj këte folezë trumcakësh brenda meje . Futja nën strehen tende e...

e regulluar

Fluturime Shpirtërore 14

Kam një ngulç …një  ngulç që nuk shkon poshtë ,as përpjete nuk vjen …pavaresisht se e therras . Sapo vjen ora e...

Schermata-2011-08-21-a-17.50.02

Fluturime shpirtërore 13

Një varkë perplasnin dallget në bregun e shkembinjte. Te gjithe shihnin luften e saj …askush nuk afrohej t’i jepte nje dore....

rasha 1

Fluturime Shpirtërore 12

Diçka nuk shkonte …diçka nuk bindte dashurinë e saj. Shume mungesa …heshtje…fjale te hedhura si rroba te zhveshura me...

226657

Fluturime Shpirtërore 11

    Një fije Hëne rri varur në qafen e saj të bardhë. Medalion i virgjërise së endrrave lajkatare.Medalion i shpresës së...

IMG_130318487900177(1)

Fluturime Shpirtërore 10

Po vinte! E perhumbur ,duke zvarritur kembet e tretur shikimin rrotull.e menduar dhe e lodhur. Me beri pershtypje veshja nomade…e...

trauma-post-aborto_donne_salute-materna

Fluturime Shpirterore 9

  Ne ujrat e mia,ziej rroba qe koha nga lashtesia la . Ne hunjte e rrethimit varur la besen,dashurine dhe kthimin e pritjes ne litare...

farfalla ebook in internet

Fluturime Shpirterore

        Kur te vjen!!! Te vjen!!!E pamundur ti shmangesh! Ajo te vjen drejte e ne stomak…aty ku nuk e pret….ne...

anime_manga_libro_dei_sogni

Fluturime Shpirterore 8

takk takkk …taaakkk taaaakkkk taaaaaaak …me duhet nje teme !!!! …degjoni ????…nje teme ju them !!! dreq o pune...