Search
E enjte 19 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Rubrika Letrare

04bb95d2c062725eada26aaec77c8733

La femme qui aimait beaucoup – 6

  Një detaji që i kisha kushtuar rëndësi, ishte dhe muzika e përzgjedhur. E di ti, sa merak e kam këtë pjesë unë. Tani që e...

17264356_1857214007885130_2563953810973546877_n

La femme qui aimait beaucoup – 5

Më ndodh gjithmonë që kur shkruaj, të më duket sikur shkruan dikush tjetër, jo unë vetë. Nuk e di, hyn një shpirt tjetër, i...

17202920_1856799284593269_7754008223338462818_n

La femme qui aimait beaucoup – 4

Ajo nuk kishte frikë më nga asgjë, kishte filluar ta donte veten e saj, kishte filluar ta donte trupin e saj, me ato çfarë kishte dhe...

maxresdefault

La femme qui aimait beaucoup – 3

  Sapo zbarkuam hahahahahha po flet si ndonjë anije që zbarkon ekuipazhin e saj. Po ashtu ishim me shumë valixhe me vete shyqyr...

img_1326-1.jpg

La femme qui aimait beaucoup- Dedikim

                                       ...

16809405_10212437731964733_1241287587_n(1)

La femme qui aimait beaucoup – Kanali i ëngjëjve

Ditë e zhurmshme me diell, komplet e kundërta e kësaj së sotmes. Zgjohem me atë zgjimin që karakterizonte ato ditë parajse, dhe...

IMG_2003

Love is…

  Love is… Gjatë gjithë ditës ju kam vëne foto se çfarë është dashuria në të vërtet për mua. Si një njeri që ka...

Clara Sanchez

Clara Sánchez- Rikthimi

Rikthimi i Aroma e gjetheve Të limonit nuk kish si mos të ishte bukur dhe interesant sa i pari. Të perjetosh dhe njëher në mënyrë...

candles

Nuk duhet të them më 33

I’m a big big girl in a big big world It’s not a big big thing… këtë këndoj në mëndje tek heq tualetin e ditës me...