Search
E enjte 19 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Vegjetariane

IMG_8945

Rosto lulelakre

Një pjatë totalisht vegjetariane. Mundë ta shoqëroni me pak sallatë jeshile dhe ja ku keni një vaktë të përkryer për të ruajtur...

IMG_8931

Sallatë me qiqra, rukola dhe ullinjë

E thjeshtë  dhe shumë energjike. Puna e vetme që duhet të bëni është të vendosni në ujë qiqrat një ditë përpara për ti...

IMG_5711

Vezë Bendikt(benedict) me asparag

Në faktë kjo është një recetë e rivizitur, pasi origjinalja parashikone përdorimin e pançetës dhe salcës hollandeze.Ky version...