Search
E hënë 21 Gusht 2017
  • :
  • :

categoria:Receta

salat

Sallatë spinaqi me djathë të bardhë dhe rrepa

E freskët dhe e shpejte,pak kalori dhe një shoqëruese e mirë e pjatave të mishit.   PERBERSIT: spinaq i freskët i vogël djathë i...

tartina

Tartina

Tartinat janë antipasta të vogla të berë me bukë të bardhë sanduiçi, të prera në forma dhe të lyera me krem djathi ose salsa të...

antipaste1

Karkaleca ne salse kokteil me arom molle

Nuk e di nëse e keni dëgjuar ndonjëher pjatën karkaleca në salcë kokteili,për ta që më ndjekin kam sjellë kohë më parë Tartina...

cover

Receta