Search
E enjte 19 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Lëngje

IMG_5883

Çaj dhe lëng pjeshke me xhenxhëfil

Dy receta në një postim, ja këto të mira na rezervon vera. Në fakt as nuk dija si ti quaja por këto janë dy lëngje që gjënden...

IMG_4745

Smoothie me banane dhe qumësht soje

  Smoothie-t janë ide e mirë për të nisur mëngjesin. Receta e sotme është fare e thjeshtë, ju duhen vetëm këto përbërës...

IMG_3429

Çdo kohë ujin e saj – Ujë i aromatizuar Detoks

Po vjen vjeshta dhe si çdo ushqim që duhet ta ndërrojmë gradualishtë në tavolinë, mendojë që dhe ujin tonë të aromantizuar...

IMG_2969

Çaj pjeshke

Një pije e shijshme për të freskuar ditët e nxehta. Komplet natural dhe i përshtaçëm edhe për fëmijët.       1 kg...

C757C702-C074-4C60-BC01-0E23D9F5E554

Fashion food inspiruar nga Malvina Seferi – Ice cream smoothie

Nëse nuk e njihni po ju prezantoj me Malvina Seferin një modele shqiptare shumë e talentuar e bazuar në Itali. Malvina ka marr pjes në...

Botega Veneta by @addasall

Fashion Food inspiruar nga Bottega Veneta – Smoothie jeshil

Një inspirim shumë i shëndetshëm  nga Bottega Veneta. Unë e adhuroj këtë fustan, i lehtë, i freskët dhe me ngjyra kaq të ëmbla....

IMG_1511

Smoothie jeshil

  Një recet e thjeshtë për një pije shumë energjike dhe plot vitamina.        1 mollë jeshile 2 kivi 1 dardhë 1...

IMG_5127

Fashion Food inspiruar nga Kristina Neranxi – Smoothie me kos dhe kumbulla të ëmbla

Kristinën e njoha fal instagramit. Duhet të më ndjeni, unë kam shumë kohë e ikur jashtë Shqipërie dhe shumë personazhe apo blogger...

IMG_4549

Çaj i ftohtë me mana kineze

Manat kineze janë antioksidanti më i mirë që ekziston. Përveç kësaj ato përmbajnë një sërë vetish të tjera si antiiflamatore,...