Search
E enjte 19 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Kujdesi ndaj trupit

juice

Kura detoks

Ashtu siç e dini këto ditë bëra kurën detoks për të pastruar trupin nga toksinat dhe ushqimet dimërore. Në të vërtet kura detoks...

Të “përkëdhelemi” me çokollatë

E dini që çokollata bën mrekullira jo vetëm për ta ngrën por dhe për të krijuar maska për trupin, fytyrën dhe flokët?! Ja pra...

scrub-corpo-estivo

Scrub(skrub )per trupin

Kur e pergatita per here te pare kete scrub (skrub) kurre nuk e mendoja qe do funksiononte kaq mire.Une e aplikoje nje here ne jave para se...