Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Kujdesi ndaj fytyrës

Microdermabraziune_cu_diamante_Ideal_Contour

Maskë për fytyr të yndyrshme

E bardha e vezës ndihmon për mbylljen e poreve dhe si pasoj neutralizon gjëndrat e yndyrës.Unë e kam fytyrën mikse dhe shpesh here e...

ten-gras

Scrub ne kushtet e Shtepise

Te perdoresh produktet BIO cdo dite e me shume po behet nje prioritete per shume njereze.Kete fakte nuk e perjashtone dhe kujdesi ndaj...

tratament-facial-promo

Përgatitja e locionit pastrues për fytyren në kushtet e shtëpisë

  Gjithmonë e kam theksuar që është fare e thjeshte me produktet që kemi ne shtëpi te krijojm maska,dhe locione pastruese për...

stem-cell-peel-beautiful-smooth-face-biotex-life-skin-peel

5 scrub-e për fytyren në kushtet e shtëpis

E kam theksur dhe e theksoj që të përgatitisesh scrub me çfare na ndodhet në shtepi eshtë fare e thjeshtë.Jo vetem qe do kurseni por...