Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Kujdesi ndaj flokëve

stk68161cor

Maskë për flokë pa shkëlqim

Nëse keni flokë të shuar e pa shkëlqim kjo mask bën për ju. PËRBËRËSIT: lëngu i 1 portokalli 1 banane 2 vezë PËRGATITJA...

cream-hair-spa-1

Mask Flokesh ne kushtet e shtepise me mjalte per floke te thate

Motivi qe mjalti funksionon mbi floke dhe mbi demtimet e mundshme te tyre eshte pikerisht sepse atij i atribuohen vetit ne rindertim qe...

saccoRiso

Mask flokësh në kushtet shtëpisë me oriz

Kjo që e po ju shkruaj sot është  një maskë shumë interesante pasi behet me orizin.Amidoni që lëshonë ai gjatë zjerjes i bëne...