Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Guidë produktesh

lush

Maska e Flokeve Lush

  Po ju shkruaj per kete produkte per te gjithe ju femra qe keni mundesi te dilni jashte vendit pasi ne Shqiperi ky produkte nuk...

ultra dolce

Ultra Dolce me aloe vera dhe vaj karitè

    Perseri po ju shkruaj per nje produkte te mrekullueshem qe ka shpetuar jeten e flokeve te mi gjate veres.Eshte nje produkte...