Search
E enjte 21 Shtator 2017
  • :
  • :

categoria:Sot gatuan …

10965392_999397573417208_854271801_n

Sot gatuan Suzana

Liker me Kumkuat Për  1 kg kumkuat  duhen: 750 ml. konjak 700 gr. sheqer ose 1 kg. dy gota ujë Presim kumkuatin në dy ose tre prerje...

10719377_10204891883686778_306399163_n

Sot gatuan Floriana

  Në rubrikën ” Sot Gatuan…” Floriana Shala Haxhijaha  sjellë recetën e Oriz basmati me karkaleca dhe speca....

sot gatuan inna

Sot Gatuan Inna

Përshendetje miq.Sot po nisim një. Rubrik të re të titulluar “Sot Gatuan…” ku çdo ditë do të ketë një postim të...