Search
E premte 20 Tetor 2017
  • :
  • :

categoria:Fashion Food

46F3006A-EB36-446B-89B2-0C5B97CD111F

Fashion Food inspiruar nga Gucci FW 2016 – Makarona “penne” me pesto të gjallë mashurkash

  Një recet e freskët e inspiruar nga Gucci . Ashtu siç ju thash nga koleksioni i Guccit do shikoni shumë Fashion Food. Të...

Gucci@addasall

Fashion Food inspiruar nga Gucci – bukë me krem avokadoje i aromantizuar me borzilok dhe piper roz

Koleksioni i Gucci-it këtë sezon është një mrekulli, jam dashuruar me çdo pjes të tijë sa mendoj një sër krijimesh Fashion Food....

Fiori Dardha by @addasall

Fashion Food inspiruar nga Fiori Dardha – Tortë e vogël me çokollatë dhe miell arre kokosi

E inspiruar nga një femër e mrekullueshme që fal shumë dashamirësi nëpërmjet ekranit dhe rrjeteve sociale por të  flasim  të...

IMG_9901

Fashion Food inspiruar nga Maison Valentino – Puding çokollate

E kush më mirë se një puding i thjeshtë çokollate do të përngjante kaq bukur në ngjyrën dhe formën me krijimin e Valentinos?!...

fashion food by addasall

Fashion Food inspiruar nga America Ferrera vs Jeto Dashuro Ushqehu

Një krijim i marr nga libri im për të krijuar këtë Fashion Food inspiruar nga America Ferrera dhe looku i saj i Golden Globe. Një...

Botega Veneta by @addasall

Fashion Food inspiruar nga Bottega Veneta – Smoothie jeshil

Një inspirim shumë i shëndetshëm  nga Bottega Veneta. Unë e adhuroj këtë fustan, i lehtë, i freskët dhe me ngjyra kaq të ëmbla....

AYIX3536

Fashion Food inspiruar nga Bianca Somer Turkmen – lakër e kuqe e kavërdisur

  Bianca Somer është një Travel blogger shumë e sukseshme. Fotot e saj nëpër botë të bëjnë të endërosh me sy hapur. Kjo...

Fashion Food by @addasall

Fashion Food inspiruar nga Elena Lika – krem karamel me vanilje

  Super veshje me super kombinim që nuk mund të mos më bëj të mendoj për një krem karamel me vanilje. E veçanta e tij është...

fashion food by @addasall

Fashion Food inspiruar nga Jona Haderi – patate lejla të shtypura me vaj ulliri

Patate lejla të shtypura i dhan frymëzimin Fashion Food-it të radhës inspiruar nga Jona Haderi dhe palltoja e saj lejla. Mos i...