Search
E premte 9 Dhjetor 2016
  • :
  • :

Receta

IMG_4075

Sfoljatë me spinaq, proshutë, djathë të tymosur

Për festa unë dua më shumë antipastat se sa pjatat e mirfillta sepse janë të thjeshta, të lejonë ti përgatisësh më parë dhe me...

Pije

Udhetime + Guide

Rubrika Letrare

Keshilla

Fjalori

IMG_3552

Bukë të thekërisura për supë dhe sallata

  Një supë e mirë ose një sallatë e mirë nuk do të imagjinohej pa këto kubikë të vegjël kërc. Të aromantizuara me shije...